PRESS CUP Zlín 2019

28.02.2019 21:12

V sobotu 16. února se náš tým zúčastnil již po třetí za sebou prestižního fotbalového turnaje PRESS CUP ZLÍN. Letošního 24. ročníku bylo účastněno 9 týmů. Ve velmi těžké konkurenci se náš tým probojoval ze skupiny do vyřazovacích bojů, kde podlehl pozdějšímu vítězi turnaje Hasičskému záchrannému sboru Zlínského kraje. Vícemistry se stali borci z uskupení Syndikát novinářů a bronzovou příčku si zajistili fotbalisté ze Sportovního klubu Policie ČR. Mimo jiné se turnaje účastnily týmy – Zlínského magistrátu, Bystřice pod Hostýnem, Pivovaru Černá Hora, Pragokoncertu a lékařů KNTB. Některé z nich dokonce reprezentovali i bývalé ligové opory jakožto Urbánek, Petr nebo nejlepší hráč turnaje František Rolinc. Náš tým byl hrdinně zastoupen: Josef Hutěčka, Libor Švardala, Petr Weczerek, Bob Škarpich, Michal Štěpánek, Petr Číž, Michal Teplý, Roman Darebníček a Josef Smažinka st. a ml.. Sláva vítězům, čest poraženým :-)

Více z tisku:

zlin.cz/534754n-hasici-zvitezili-novinari-berou-z-press-cupu-stribro